logo

Usługi transportowe

Zapewniamy wysokiej jakości usługi transportowe, w zakres których wchodzi przewóz zakupionych u nas materiałów budowlanych. Dysponujemy samochodami ciężarowymi o pojemności do 24 ton. Dostarczamy cegły oraz pustaki bezpośrednio do miejsca docelowego. Oferujemy również transport ładunku pomiędzy punktami pośrednimi.

Zapraszamy do współpracy hurtownie, firmy budowlane, deweloperów, a także odbiorców indywidualnych.

Transport cegieł i płytek ceglanych

Gwarantujemy profesjonalny transport cegieł, płytek ceglanych oraz pustaków. Wraz z zakupem materiałów budowlanych, takich jak cegły czy też pustaki, pojawia się kwestia ich transportu. O ile przewiezienie niewielkiej ilości lekkiej cegły dziurawki nie powinno stanowić problemu, o tyle transport kilkunastu palet cegły pełnej nie jest już takim prostym zadaniem. Posiadamy doświadczenie w kwestii załadunku, przewozu oraz rozładunku tego typu materiałów. Doskonale wiemy jak odpowiednio zabezpieczyć towar, aby nie uległ uszkodzeniu.

Profesjonalne usługi transportowe w świętokrzyskim i nie tylko

Cegielnia Grabowiec zlokalizowana jest w pobliżu miasta Osiek, z tego powodu oferujemy przede wszystkim usługi transportowe w województwie świętokrzyskim. Ale realizujemy także przewóz naszych ceramicznych wyrobów budowlanych na terenie całego kraju, a także krajów Unii Europejskiej. Współpracujący z nami przewoźnicy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia.

Każdą usługę wyceniamy indywidualnie. Na specjalne życzenie naszych Klientów realizujemy usługi transportowe w trybie ekspresowym.

 Droga

Oferujemy usługi transportowe (samochody ciężarowe o ładowności do 24t)